Pozvánka: TAMBO PRAGUE SUP RACE

Pozvánka: TAMBO PRAGUE SUP RACE

V sobotu 13.5. 2017 se v Praze koná již druhý ročník závodů na SUP, na kterou bychom rádi pozvali všechny závodníky i zájemce o vyzkoušení tohoto sportu.

2. ročník SUP závodu v Praze a zároveň druhý závod SUPer sezóny Českého poháru SUP se koná pod záštitou místostarosty Městké části Prahy 4, v rámci 20. Pražského festivalu dračích lodí 2017 a zároveň pod záštitou České federace Stand Up Paddle (ČFSUP).

Akce se koná ve Žlutých lázních, kde je start i cíl závodu. Na závodníky čeká trať dlouhá 11 km, resp. 6,5 km pro kategorii hobby. Kategorie HOBBY jede do centra na otočku k Jiráskovu mostu a zpět. Kategorie ELITE pokračuje kolem ŽL dále proti proudu až kolem ostrova nad Barrandovským mostem. Po dojezdu budou vyhlášeni vítězové v kategoriích junioři, ženy a muži. Závod je zároveň druhým nominačním závodem CFSUP na MS v Dánsku v kategorii long distance.

TAMBO PRAGUE SUP Race

Odpolední program zpestří závod teamů na megaboardech. Po celý den je možné si zdarma půjčit plováky od PADDLEBOARDSHOPU a večer zakončíme závodní den „kulturním programem“ na tančírně v Žlutých lázních.

TAMBO PRAGUE SUP Race

Vstup do areálu pro veřejnost je 100 CZK, které je možné projíst a propít v občerstveních ŽL. Více informací a online přihlášku najdete na oficiálních stránkách závodu či Facebooku.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: