Prague Whitewater Games se představují

Prague Whitewater Games se představují

Tak tady to vidíš, pořád jako zamlada. Naše letní vodácká akce v Troji se přiblížila. Prague Whitewater Games jsou poprvé zde. Čteš správně, je to vlastně trochu poprvé. Letos jsme totiž přistoupili k trochu výraznějšímu posunu našeho festivalu pobytu u vody.

Detaily se dozvíš zde: cnawr.cz/akce/zavody/prague-whitewater-games-2023 nebo na facebooku.

To hlavní je, že to bude pořád stejná zábava. I záhada, protože před sebou máme společnou výzvu v nových disciplínách. Zejména uvádíme závod s masovým startem MassaaX – Kosatkův Masák nebo Trojskou výzvu, kde bude stavitelem trati jeden náš hyperaktivní kamarád od vody.

A nezapomněli jsme ani na večerní rozptýlení. Naživo zahrajou kamarádi se svojí kapelou Kobra. O zvuk se budou od pátku do neděle starat kluci z Mighty souljahs se svou východočeskou elektronickou cimbálofkou.

Zveme Tě, kamaráde nebo kamarádko, do Troji v termínu 11. – 13. 8. do areálu HG Sportu v Praze-Troji. Udělali jsme maximum pro to, aby ses u nás cítil dobře a aby sis mohl užít ten nejkrásnější sport.

Začínáme v pátek večer tak, jak praví klasik: za pomoci dvou gramců a dvanácti palců. V sobotu ráno to vezme do ruky speaker majk a vosolíme to tak, že budou lítat střechy, triky, branky, kajakáři.

Ahoj u vody.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: