Přijeďte si zazávodit na ČPV Jihlava a Svratka

Přijeďte si zazávodit na ČPV Jihlava a Svratka

Vodácký oddíl KTL Brno srdečně zve na Český pohár vodáků na řekách Jihlavě a Svratce.

V sobotu 19. 6. se pod pod mohelenskou přehradou uskuteční ČPV Jihlava. Na Jihlavě vás čeká 12kilometrová trať, start je přímo pod přehradou Mohelno, cíl u mostu Biskoupky–Hrubšice (ř. km 46,8). Prezentace účastníků proběhne od 08:00, od 09:00 byste pak neměli propást výklad trati a v 10:00 startuje první lodě. Volné splutí pro veřejnost nebude umožněno.

V prostoru cíle bude nachystáno občerstvení pro závodníky. Stanování je umožněno na tábořišti na levém břehu řeky, odbočka u silničního mostu (Mohelno–Dukovany).

V neděli 20. 6. pak proběhne ČPV Svratka.

Od 07:00 proběhne prezence účastníků, v 08:00 výklad tratě a od 09:00 start první lodě. Start závodu je v pod hrází VD Vír I. A cíl na pravém břehu začátku vzdutí VD Vír II. Veřejnost nebude puštěna během závodu na trať.

V prostoru startu bude nachystáno občerstvení pro závodníky. Mezi cílem a startem bude zajištěna doprava.

Pro oba dny platí následující:

Každý účastník startuje na vlastní nebezpečí a pro všechny je povinná ochranná přilba, plovací vesta. Pořadatel nezodpovídá za škody vzniklé v průběhu závodu.

Opatření proti šíření COVID-19 se řídí aktuálními pokyny MZ, zejména prokazování neifekčnosti, uznává se očkování, prodělání atd. Na vodě rouška samozřejmě být nemusí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: