Red Bull Dolomitenmann na vlastní kůži

Red Bull Dolomitenmann na vlastní kůži

Dolomitenmann, „nejtěžší štafetový závod světa“, jak o závodě píší organizátoři, ale také pro spoustu lidí pojem, pod kterým se jim vybaví běh s extrémním převýšením, paraglidisté v blízkosti kolmých skal, kajakáři v divokých peřejích a šílený výjezd a sjezd po sjezdovce na horských kolech.

Zkušenosti čtenářů

francesco

Dobrá práce, ale chtělo by za také vyzdvyhnout první místo teamu s L. Kubričanem v amatérech a 4. místo borců s K. Mrůzkem v profících, i další přední umístění českých teamů…

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

Snížák

Tak jsem vám tam aspoň doplnil linky na reportáže, kde se dozvíte něco o jiných českých týmech.

Srb

…dostat se na bednu není tak nemožné, vzdyť minulý rok byl na podiu(ne teda na bedně) na 4. místě Eurofoam (a letos vlastně taky), což jsou čistě amatéři, normálně pracující lid, a mm jejich kajakář ani nikdy pořádně nezávadil… ..došáhnout se na to dá (my např. byli letos 12tí). Ale jak říkáš – fakt to chce min. lepší loď, jak jsi objevně po třetím roce zjistil, a taky lepší fyzičku a taky nějakou tu techniku. Českých týmů je v dolomitenmannovi spousta, ale letos byla rakouská konkurence fakt dobrá. V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš – který má potenciál tyto závody příštích x let vítězit. Mě osobně na celém závodě nejvíc vadí jezdci, který se na trati motají a zdržují ostatní – což je vždy největší překážka (viz třeba kajak týmu H2O/Hannah, že…), ale jinak je tento závod fakt paráda a jen tak mezi námi – čechy tam zrovna dvakrát v lásce nemají…

kmochacek

Jste dobří, všechna čest.Takže upřímná gratulace!
Ale proč ten povýšenecký tón? Cejtím z toho nepleťe se mezi nás machry, když to neumíte… Tak proč je teda závod otevřený všem?

Napsal bys to stejně po předloňským závodě, tedy 71.místě?

A poslední otázka. Proč tam nemaj Čechy rádi? Opět naznačuješ, že se nas..ou všude a překáží ostatním?

Veterán

Tak nevím,ale co říkají mladší kamarádi, tak to tak na podobných závodech chodí, že rychlejší předjíždí ty pomalejší. A nejen na kajacích.. Je fakt, že kdyby si startoval sám, tak nikdo zdržovat nebude no.. Ja rozhodně fandim všem co na tyhle zavody jezdí, jen tak dál, jak profíci, tak nadšenci!

Terka

Ten kajakář, který se ti pletl na trati, se aspoň obtěžoval napsat článek nám ostatním.

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

Na závodech tohodle typu je poprvé, a každý potvrdí, že štafetové závody jsou něco jiného než slalom, spíše se tu daří borcům ze sjezdu… …i přesto je vidět, komu to prostě jde, viz Kamil Mrůzek…

francesco

tam to není tak moc navážno a divoké, ale taky super akce! ;o)

Terka

Když už jsi to nakous, Martine, neměl by někdo místo v autě i na střeše na Bobr cup pro mě?

Rodeista

Wov, tady se to rozjelo teda. Oukej, vysvětlim jak to je s těma kajakama. Jak si Srbe sám psal, přihlášení neni jednoduchý, my se hlásili letos potřetí, ovšem závodili jsme loni poprvé, předloni to nevyšlo. Loni jsem jel plánovaně s Excaliburem, neni to nejrychlejší kajak, ale zdaleka taky ne nejpomalejší, zrovna loni tam bylo opravdu hodně pomalejších lodí (diabla a dokonce i ještě kratší..). Samozřejmě jsem se poučil, na letošek jsem měl domluveno s kamarádem půjčení Mastera, protože jsem se zatim neodhodlal koupit si za dvacet kajak kvuli dvěma závodum ročně.. Nicméně, měl jsem půjčení domluvený na původní termín závodu – na 5.9. Jsem holt vůl a neregistroval jsem, že se termín o týden posunul. Když jsem to zjistil (31.8.), zjistil jsem taky, že na víkend 12.9. už s Masterem ten kámoš někam pádí. Takže jsem měl smůlu a byl jsem rád za Excalibura. Pokud se mi podaří ušetřit zbytečných dvacet tisíc, Mastera koupim, abych už neměl stres s tim, kde sehnat rychlej kajak..(na AC jsem ho letos už měl..) Takže tak to je. A přilákat nový lidi, jasný, když neklapne Dolomit, tak pořád jsou tu ale český závody Adrenalin cup a Extrem cup, který jsou menší jak atmosférou, tak počtem týmů, ale jsou taky fajn a hlavně tam se může přihlásit opravdu kdokoli kdo dá dokupy tým..

A ještě jednou zpět k článku a výsledkum, oukej, beru, poučení pro příště, hodim tam odstaveček s umístěníma. Každopádně si pořád myslim, že takový věci patří do aktuální reportáže o celý akci, kterou jsem prostě po návratu nestíhal napsat a ne do článku o konkrétní účasti a týden po závodě.. (jak už nadpis článku napovídá, nebo alespoň jsem původně měl v úmyslu, aby napovídal..)

Rodeista

jo AC, EC a Bobr cup, jsem na něj zapoměl a než sem to dopsal, byly tu další příspěvky 🙂

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Rodeista

Původní cíl nebyla reportáž, ale textík o tom, jaký to je a třeba motivovat další týmy na příští rok, aby to zkusili, protože je to prostě fakt dobrá akce. Jinak český týmy už v podstatě stabilně bývají i na bedně, ale to pro „normální smrtelníky“ který nedají tým z lidí, který se tim živí nebo trénujou denně, ale z nadšenců a kámošů asi moc dosažitelný neni. Ale máš pravdu, že pro přehled a úplnost jsem to nakonec napsat mohl. Na druhou stranu článků, nebo spíš tiskových zpráv, o umístěních Čechů vyšlo už celkem dost (třeba hned těsně po závodě na xstream.cz)

JUDr.MUDr

„V kajacích se opravdu předvedl nový talent, zmíněný Lukáš..“, to je dobrý :-))). Lukáš Kubričan – http://www.sportovci.cz/kanoistika/kubrican-lukas/.

Srb

..hm no nevim komu odpovědět dřív. Za povýšený tón se omlouvám, nemělo to tak vyznít, nevýhoda krátkých vzkazů. Nicméně, spousta lidí na dolomitenmanna opravdu celý rok tvrdě dře a investuje do přípravy spoustu prostředků i času. Je normální, že rychlejší předjíždí ostatní, ale pomalejší třeba můžou uhnout, než bránit jediný možný průjezd (teď nemyslím nikoho konkrétního). Ale vzít si Rodeistovu loď na tento typ závodu, zvláště pak potolikráte je prostě bláhovost. Dolomitenman je super akce ale především závod, nikoliv jen hezký výlet. Jinak já byl loni 16tý, a článek jsem napsal (akorát se „nějak“ zapoměl otisknout, že Fany?! 🙂 ). Čechy tam dvakrát nežerou, protože to tam dlouhodobě vyhrávají, a to naši rakouští přátelé nemusí – zeptejte se vítězných týmu na jejich lapálie s organizátory, extrém byl před x roky na outdoortrophy, kde pořadatel poslal našeho vítězného cyklistu na špatnou cestu a při následné stížnosti bylo řečeno cosi jako“ je to rakouská soutěž, a pokud se Vám něco nelíbí, tak sem nejezděte“, což – uznejte – je dost tvrdý. Naštěstí DLMTmann se podobným akcím vystříhal (když pominu loňské čachry s padáky, které měli rakouské tými podezřele pohotově uzpusobené oproti ostatním…). Jenom si myslím, že napsat článek o dlmtmanovi a nezmínit vítěze – zvláště pak při jejich premiéře, je prostě nefér… … rád na závodě uvidím další české týmy, ale přihlášení není úplně jednoduché, hraje se na kladné a záporné body, nové týmy mají 20 míst na divokou kartu, a je tam dost přetlak… …nejlepší taktika je vzít do týmu někoho s kladnými body z minulých ročníků, pak to celkem jde… zlomte vaz, odpusťe my povýšený tón a na závodech ahoj.

Srb

..jasný. Kupovat je to magořina (my jsme to teda udělali :)), ale dám tip – jde to půjčit z brněnské Masarykovi university, mají jich asi deset (delají to tak aj ostatní český profi týmy). Adrenalin má rozhodně taky výbornou atmošku, a víc týmů se tam určitě vejde, stejně tak můžu doporučit outdoortrophy – budu moc rád, když nás tam bude víc. Jen s tím dlmt je to přihlášení těžký. A stejně do toho článku ty výsledky prvních tří patří! V poslední době mi přijde, že se rozšiřuje nešvar – hl. teda na CZ závodech- „když jsem nevyhrál, tak ani nejdu na vyhlášení výsledků (pokud tam zrovna není tombola), a vítězové mě vlastně ani nezajímají“, což mi přijde nefér. Myslím že popřát vítězi, který mne porazil -ať už jen třeba potleskem- je morálně správné… ..zlomte vaz na bobru.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: