Rio Botičo obrazem

Rio Botičo obrazem

Minulou neděli otevřela klapku Hostivařská přehrada a vodáci tak mohli opět vyrazit na oblíbenou podzimní akci zvanou Rio Botičo. Možná kvůli deštivému počasí z poslední doby pustila hráz více vody než obvykle, a tak se do roury ani nedalo vjet. O to větší „zábava“ to potom byla cestou. Koukněte se na výběr fotek od Žraloka.

Cestou bylo občas dost husto… …plavalo se… …na Marcele nezůstala posádka suchá… …kajakáři mizeli pod vodou… …a dobrovolný záchranář Kmocháček se nezastavil. Bohužel někteří stále ještě nechápou důležitost nošení přilby… … a záchranné plovací vesty na tento typ vody.

Více fotek naleznete v galerii na Žralokových stránkách.

Máte také fotky z Botiče? Podělte se o odkaz na vaši galerii v komentářích!

autoři fotek: Žralok, Aleš

Zkušenosti čtenářů

Tomáš Litera
Benny

Přidávám video z Marcelky, kde je krásně vidět, že za mé tři stehy na bradě může pochybná integrita Pálavy 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=sx5jUgp_5ok&feature=share

žralok

Sice nemám s tímto plavidlem zkušenosti , ale nepomohlo by před skokem dofouknout ? Popřípadě držet pádlo místo provazu na lodi , ale to by zase mohl odnést háček .

Aleš Borovička

Podívej se na další videa. Všechny nafukovačky se lámou a zadáci padají. Třeba pomůže loď z půjčovny dofouknout – a nebo je to vlastnost se kterou se musí počítat?. My si dali video průpravu před jízdou a zadáci se zakláněli a drželi jak klíšťata – prý je to vždy jen posadilo do správné polohy. Nezbývá než popřát brzké uzdravení.

Benny

Dofouknutí by jí určitě neuškodilo, beru si to jako zkušenost do příště. Lámalo se tam opravdu všechno, i když Barraky jsou o poznání pevnější. Možná jsem jen špatně mířil, příště zkusím dopadnout dřív, než háček evakuuje svou pozici 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: