Samba maraton 2015

Samba maraton 2015

Pojdťe si vyzkoušet své schopnosti, pobavit se a třeba i vyhrát kánoi! Zveme vás na 5. ročník Samba maratonu, který se uskuteční v sobotu 19.9. Sázavský Samba maraton je amatérský vytrvalostní závod na klasické maratonské trati (42 195 metrů), který se jede na plastových dvoumístných kanoích.

Doufáme, že naprší a maraton se bude konat na stejné trase jako v minulých ročnících – z Chocerad do Pikovic. Pokud by přeci jenom bylo vody málo, zvažujeme 2 alternativy:
Půlmaraton Kácov – Ledečko (21 km) nebo Poctivý maraton Horka – Ledečko (42 km). O zvolené trase budeme včas informovat.

Začínáme večírkem se živou kapelou z Havlíčkova Brodu už v pátek večer. Přijďte si zazpívat, zatančit si a naladit se na maratonskou atmosféru! Na Samba maratonu není důležité vyhrát, ale dokázat si, že na to máte a užít si to. Každá posádka, které dopluje do cíle v limitu bude zařazena do slosování o kánoi Samba! Tři nejrychlejší posádky z každé kategorie navíc čekají zajímavé ceny od našich sponzorů. Více info na webových stránkách.

Přihlášky: přes google formulář. Pokud byste s vyplněním formuláře měli problémy, pošlete nám přihlášku na e-mail [email]in**@pu***********.cz[/email] nebo volejte na tel.: 604904737.

V CÍLI bude pro všechny závodníky čaj a buřty na opékání.

Časový plán:
07:30 – Prezence a rozdání startovních čísel.
09:00 – Hromadný start.
16:00 – Limit pro dosažení cíle (kdo dorazí do cíle v limitu bude zařazen do slosování o kanoi Samba)
16:30 – Vyhlášení výsledků, předání cen a losování o Sambu

Všem účastníkům závodu nabízí Půjčovna lodí SAMBA zapůjčení vodáckého vybavení pro závod (kanoe Samba, 2 pádla, 2 vesty a 1 barel) za zvýhodněnou cenu 200 Kč/komplet.

Startovné: 100 Kč za závodníka při přihlášení po 6.9. Startovné je splatné hotově při prezenci ráno před závodem.

Více informací naleznete na webu pořadatele.

Zkušenosti čtenářů

Chobotnice

Jel bych rád, ale žel, letos mi to závodní lékař nedovolí. Tož mnoho zdaru všem závodníkům.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: