Stihněte nejnižší startovné na Orlice Cup!

Stihněte nejnižší startovné na Orlice Cup!

Už jen do konce února se lze registrovat a zaplatit startovné na Orlice Cup 2015 v nejnižší sazbě! Jarní extrémní závod tříčlenných týmů ve složení běh, mtb xco a kajak s možností absolvovat jej i v jednom člověku jako extrémní triatlon Orlice Man je tím správným vstupem do sezony.

Trasy jednotlivých disciplín jsou specifické tím, že neprotínají žádnou silniční komunikaci a z 95% jsou v lese a na lesních cestách a pěšinách, což bylo účastníky minulého ročníku opakovaně chváleno.

Uběhnout bude potřeba bezmála 15 km s převýšením 350 m, odšvihat na biku 30 km s převýšením 450 m a na vodě upádlovat 4,5 km po proudu a 4,5 km zpět (ženy to budou mít na vodě o něco lehčí – 3 km po proudu a 3 km zpět).

Pro druhý ročník byl stanoven organizační limit na 150 startovních čísel (tedy týmů i triatlonistů dohromady) a zároveň byla v říjnu spuštěna registrace. Již nyní je registrováno více týmů a jednotlivců, než kolik se jich zúčastnilo prvního ročníku. Včasná registrace je tedy vhodná nejen z pohledu ekonomického.

Pokud se tedy chcete tohoto počinu zúčastnit, sestavte tým nebo se rozhodněte pro samostatný extrém a přihlaste se co nejdříve, neb kapacity bude velmi pravděpodobně dosaženo!

Případné dotazy směřujte na kontakty na webu závodu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: