Teigdalen neboli Psychoselva

Teigdalen neboli Psychoselva

Tak jsme zase jednou vyrazili do Norska a zase nás překvapilo. Letos bylo v zimě hodně sněhu, který na jaře pomalu tál a tak ho dost zbylo i na začátek léta. Měli jsme proto štěstí v oblasti Telemark, kde jsme si dali spodní Tessungselvu, na známé Zambezi Section jsme měli krásných 7 čárek na mostě a po příjezdu do Vossu jsme se nestačili divit kolik je všude vody.

Každý komu řeknu, že jsme měli v Norsku kupu vody mi řekne: „Hm, takže na nic co?“ Chyba! Měli jsme příležitost nedrncat v korytě Bramsetu a měli jsme spíše vysokou vodu na Jordalselvi a taky jsme se od několika lidí doslechli, že když je tolik sněhu a vody můžeme zkusit to, co bývá normálně úplně na suchu – třeba známá Teigdaselvi s ještě známějším Double Dropem.

Za fotku Kmentíka na Double Dropu díky Jirkovi Novákovi.

Zkušenosti čtenářů

bouky

po přečtení….to je pekelný, nemáte video?

Megadeath

… chceš říct Snížáku, že Hjortova banda se s tím prcala skoro celejch 40 minut, zato vy ste to sfrkli, šup šup, za slabejch 7 hodin?? :-)))))
Je vidět, že seveřanům a aj jižanům chybí škola zewlingu, tady vod středu. Třeba vod Brna!!!:-))
My bysme stihli dát škopek aj na double dropu mezi skoky!:-)))) Teda dyž by se sešlo počasí, voda, optimální konjunkce Saturnu s Merkurem a byli bysme tam.:-))) Šmanko, snad ho taky jednou načadím!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: