Trnava-X-race 2015

Trnava-X-race 2015

Jarní voda opadá, pojeďte na Trnávku! O víkendu 29. – 31.5. pořádají Vodáci Choceň mistrovství České republiky v extrémním sjezdu na divoké vodě. TXR obsadí opět nejobtížnější kanál ve střední Evropě.

Program dvoudenního závodu je pestrý – funslalom, sprint, teamrace, kayakcross vše opět s profesionální časomírou a odpalovací start rampou. Sobotní odpoledne oživí divácky úspěšný Kutlicirace na nafukovacích kánoích. Lodě budou k dispozici. Letos si navíc díky našemu generálnímu partnerovi jednu odvezete domů. Pro Vás neambiciózní bude dostatek prostoru pro volné ježdění během celého víkendu.

Sobotní večer oživí i utopence. Pro závodníky je připravena aukce o nový kajak ZET Toro a suchý oblek HIKO Odin, karty neberem. Plynule navážeme módní přehlídkou „HIKO Collection Show“ a party do ranních hodin.

Během víkendu je připraven doprovodný suchozemský program (longboardy, slackline, dětský koutek). Ubytování ve stanu v areálu je zdarma. Občerstvení na místě zajištěno. Veškeré informace najdete na webových stránkách závodu www.txr.cz.

Neváhejte a přijeďte v květnu na Trnávku, která se pro veřejnost otvírá jen zřídka. Překonáme čtrnáct „krys“ loňského ročníku?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: