Trnávka Illegal Race 2012

Trnávka Illegal Race 2012

Už dlouhou dobu se vymýšlelo jak to udělat, aby se na Trnávce dal jet jeden z českých kayakcrossových závodů. Veškeré nápady, ale vždy ztroskotaly na tom, že pouštění pitné vody do slalomového kanálu je drahé a tolik lidí, aby se to zaplatilo, se na kayakcross nikdy nesejde. Takže závod na Trnávce zůstane navždy pouze ve fázi snů. Ikdyž jedna varianta existuje a ukázalo se, že je proveditelná…

Když jsem šel ve čtvrtek do práce dostalo se mi na mysl i to, jak se vlastně těším na sobotní ježdění na Trnávce a nejrůznějšími myšlenkovými pochody mě napadlo, proč zkusmo neuspořádat takový sobotní odpolední kayakcross jen tak. Bez povolení, bez vyklizené trati, prostě illegal. Zavolal jsem Vorymu a ten byl jak jinak než pro. Během pár minut jsem vytvořil kvalitní plakát, který měl přitáhnout co nejvíce zájemců a čekal jsem co se bude dít.

Za fotky děkuji Káče Barešové, Čeňkovi Pekárkovi a Martině Kutové.

Zkušenosti čtenářů

Kuba

…na kolik přibližně příde pouštění trnávky?

Filip

Standa to má nějak naceněný (bohužel nevím z hlavy žádný hodnověrný numero), jednal s ním minulý rok Bjeta o možnosti nějakých závodů CNAWR, ale asi nic nedojednal.

Kmochacek

Trnávka je postavena kvůli zachycení splavenin, aby nešly až do Švihova, tedy žádná pitná voda tam není.
Takže případná cena za vodu je IMHO jen a pouze věcí energetickou, neboť tam funguje MVE

Snizak

Tak díky za upřesnění.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: