Vavřinec 2011

Vavřinec 2011

Chladno a déšť, což nám meteorologové předpověděli na termín Vavřince, příliš na vodu nelákal, ale přesto se sešla na Vavřinci spousta vodáků. Pořadatelé vydali v sobotu 270 startovních čísel a na splutí Vavřineckého potoka se vydalo dalších asi 1 200 vodáků. K úplnému výčtu účastníků se musí přidat ještě 800 splouvajících v neděli. Dobrá účast.

Výklad trati byl celkem třikrát, každý si mohl prohlédnout jak vypadají brankoviště a rozmyslet jak na to.

Čistý průjezd se nám nepodařil. Narazili jsme do kajakáře, který se zrovna „zasekl“ do kořenů nám všem známého „prsatého“ stromu. Vykopli jsme ho odtamtud a hned pod brankovištěm zastavili na focení.

Fantomas si klekl, mírně zatáhl za ruku, kluci trochu zvedli pádlo výše a křup… a bylo to.

Testovaná loď zdolala Toušickou kaskádu úspěšně.

Zkušenosti čtenářů

Megadeath

Tak to vypadá, že moje pádlo hrálo jednu z klíčových rolí při nahazování ramene!! Sice se kdysi před lety zúčastnilo ňákýho školení, ale řekl bych že už to dávno zapomnělo. A to ho řada kamarádů pomlouvá, přitom je tááák multifunkční.:-))))))

Václav

co byly na tom stromě v prvním esíčku. V neděli už totiž pomstychtivci vyndali kládičky, které zabraňovaly najetí plavidel do škvíry mezi stromem a břehem, kam docela hnal proud. V sobotu se díky zátarasům deblovky odrážely od stromu, v neděli najížděly na břeh. Takže nás to tam pěkně nacpalo, následně háčice na můj (blbý) popud vyskočila na břeh, já jsem objal strom s umělými ňadérky na něm přibitými a potom z nadšeného řevu publika vytušil příští děj, tzn. marný souboj s proudem a koupačku. Jó, vavřinecký folklór …

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Megadeath

sem rád že se aspoň část mého Já pomohla záchranné akci.:-)) Dybych to věděl, tak bych pašáka pádlo poplácal po listech.:-))

Věra

Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení:

Dobrý den, nevím zda můj dopis bude mít nějaký význam, ale musel jsem ho napsat.
Už několik let jezdím na vodu asi 30 sám, už nevím kdy jsem začal. Pár řek mám sjetých a nejen u nás ale i v daleké cizině.
Před pár lety jsem navštívil akci pro vodáky vypouštění přehrady Kružberka a vyrovnávací nádrže Podhrádí. Tam jsem zjistil, že za vstup na řeku se platí symbolický poplatek 20Kč a ,že za tento poplatek je před každým vypouštění přehrady řeka vyčištěná nejen od nepořádku jako jsou plechovky, pneumatiky, ale hlavně jsou odtraněny spadlé větve a vyřezané stromy, které by mohli vodákům ublížit.
Proto tento dopis organizátorům již už slavného vypouštění Vavřineckého rybníka.
Letos jsem se byl poprvé podívat a byl jsem překvapen jednak krásou a jednak nebezpečím za které si vodáci platí 50Kč???? Když jsem tam viděl ty kmeny stromů jak plují neřízeně mezi loděmi a do toho ten maskr vodáků mezi ssebou tak se divím, že se ještě nestala tragedie nebo už ano? A poslední zjištění- taková mega akce a to není možné se domluvit s rolníky hospodařící na blízkých polích, aby v tuto známou dobu nemočkovali blízká pole???To byl opravdu zážitek u Toušické kaskády.
Podepsán J.M. (celým jménem)

Pro úplnost přidávám odpověď pořadatele:
Ahoj ,
tak jen velmi stručně: 50,- Kč je poplatek za splutí za oba dva dny a libovolný počet jízd. Neinformované osobě z Marsu to může přijít hodně, ale buď si jist, že opak je pravdou. Uspořádání takové akce vyžaduje značné finanční prostředky, nebudu tě unavovat detaily. Nevím, jaké kmeny stromů ve vodě jsi viděl – musíš si uvědomit, že trať je dlouhá 16 kilometrů a čistí ji čtyřicet lidí celý víkend před závodem. Někdy doslova po krk v sajrajtu. Před čistěním je absolutně neprůjezdná a zarostlá křovím. Žádná tragédie se na Vavřinci nestala. Pokud ti voda připadala obtížná, bude to tím, že je to dvojka až trojka – pro někoho pohoda, pro někoho holt boj. Obtížnost, pravidla, poplatky a další důležité údaje o Vavřinci jsou dostupné předem na internetu a v oficiálních propozicích závodu. To proto, aby se každý mohl rozhodnout, zda pojede Vavřinec, či třeba Kružberku. Rolníkům v okolí neporoučíme, žijeme s nimi ve šťastné symbióze – my pouštíme vodu, oni sračky. 
 
Vašek Polák, hospodář 
OVT Pečky

Karel Novotný

Jen můj názor k dopisu. Vavřinec jsem jel poprvé (ač už se chystám dva roky) No a nezdálo se mi to nijak nebezpečné člověk musí mít trochu natrénováno. Z mého pohledu super akce pořadatelům dík a těch 50kč no pokud se to někomu zdá moc tak mi je ho líto. Dokážu si představit co je to stojí práce a úsilí. Myslím že bychom jim měli být vděčný , že se na to nevykašlou a ne je kritizovat. Tak příští rok na Vavřinci a kdo má výhrady ať nejezdí….

Bubla

Teda já bejt přilehlej zemědělec, tak tam tu močku vyvezu v pátek odpoledne…
Co mi má nějakej gumovej panáček co tahat nafukovačku po pozemku?! :o)))))

Katie

Ahoj Vero,
ano Vavrinec je tezsi voda, s Moravici se to neda srovnat. Pokud mas problem se zaplacenim 50Kc, napis se cislo uctu. Treba se najde nekdo, kdo ti posle stovku, abys mohla jet i pristi rok a organizatori akce se nemuseli venovat temto emailum. Umim si predstavit kolik je to stoji prace a casu a nekteri vodaci misto aby padlovali, sedi na brehu a organizuji akci, aby ty sis mohla reku sjet. Nechces jim treba pristi rok pomoct? Poslala bych Ti za to mozna pade navic. A pokud je to pro Tebe tezky potok, tak tam nelez, potrenuj na kanale nebo si dej jeste parkrat Moravici, Ostravici apod. Ano, neni to uplne bezpecny potok…je to i v propozicich. Voda je o tom, ze si veris, ucis se, postupujes krok po kroku. To ze je to masova akce neznamena, za jedes za nekym pred tebou. Klidne si obcas vystup a prohledni, prenes. Na sebelepe organizovane akci muze kolem plavat klada.

Mozna ted nereaguju uplne slusne, ale uz me fakt nebavi porad resit 20-50Kc. Utracime tisice za hydro, dalsi prachy za nesmysly jako sminky, hadriky a nevim co vsechno! Je to sluzba. Bez tech 50Kc Vavrinec nebude. Chces to tak??! Ja ne. Tak drzim hubu, platim symbolicky poplatek a jsem rada, ze to za me a pro me nekdo jiny zorganizuje.

Dekuji poradatelum! Vazim si Vasi prace.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

Honza Suchý

Ahoj, mám velkou prosbu, zvedněte, prosím, na příští rok poplatek na 100 Kč, snad už konečně zůstanou tyhle rypálci a nevděčníci doma!!! Děkuji
A děkuji za super akci na Vavřinci!!!

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Megadeath

…byly nebezpečné! Pořadatelům bych také vytknul velké množství ostrých kamenů v korytě, zejména pak v Toušické. Opotřebení lodí bych jim naúčtoval. Taky by se pořadatelé měli zasnažit aby vodáci nemočkovali do vody a neházeli tam bordel! Kdo v tom má pak pádlovat? Taky vidím jako značnou chybu organizátorů, že ve stánku u lesní kaskády někdo klidně natočí desátý pivo týpkovi, kterýmu je už evidentně špatně od žaludku po předchozích devíti!
A dost možná by to pade měli platit oni nám, že si to vůbec sjedem! :-))))))))))))
Dost ironie. Pořadatelům patří i můj dík, skvělá akce a skláním svůj klobouk před obětavci z Peček!

jára

Ahoj Vašku a ostatní organizátoři,
buďte si jistý, že nějakej rejpal se najde vždycky, jen se divím, že za nasazení vlastního života nechce naopak tu padesítku zaplatit od organizátorů a nebude ji vymáhat soudně. Je to vlastně lidumil, kterej vám radí jak to máte dělat a navíc zadarmo.
Mějte se a nenechte se otrávit. Kecat umí každej, pracovat se nechce nikomu a zadarmo už vůbec.
Dík za Vavřiňák
Jára

Katie

Ondro, Vero, pardon – cetla jsem pozorne. Ale muj mozek se stacil jen podivit a nepochopil. Uz mi z te prace hrabe… ale za obsahem si jinak stojim.

tomio

Jen takovy maly nastin toho, co je na brigade potreba udelat. http://www.youtube.com/user/KamilTatze#p/u/4/xf2yAfhP41M
nejzajimavejsi cast cca od 2he minuty.

pozdrav z athen posila tom.

mases

Ahoj
je jasný že každá sranda něco stojí, a nemám s tím problém. Jen si dovolím opravit pana hospodáře z OVT Pečky. Uvádí že poplatek je 50kč za oba dva dny. Tak proč jsem musel (a zřejmě sem nebyl sám) v neděli platit dalších 20 kč i když jsem měl vylepenou samolepku ze soboty? V tuhle chvíli mi nejde o peníze ale jen o správný informace.
A ještě jeden postřeh z letošního podzimu: většina cestovek na nafukovacích kládách neplatí, protože nastupují těsně pod oficiálním nasedáním.
Jinak klobouk dolů za odvedenou práci na přípravě koryta.

Vojta

Platil jsi v neděli podruhé? Opravdu by to mělo být tak, že zaplatíš v sobotu 50 a jezdíš oba dny. 20 platí ten, kdo chce jet pouze v neděli. Ale řekni nám o tom víc, někdo ti tam tvrdil, že musíš platit znovu?

Proti neplatičům je občas kontrola, ale vše to uhlídat není v našich silách.

Mirčus

Zaplacení nízkého symbolického poplatku 50kč za tu hromadu práce a úsilí se zorganizováním celé akce a vyčištěním potoka by měla být pro každého otázkou cti a soudnosti.Já jsem jel v sobotu 8.10 Krumlovský vodácký maratón, kde stál poplatek 7x více a protože jsem chtěl v neděli 9.10 časně z rána(než se probudí všichni ostatní vodáci)na 8h.startovat na Vavřinci domluvil jsem se s kamarádem co tam byl už od soboty, aby mi koupil za 50kč nálepku na helmu a u lávky na startu mě jí předal, ačkoliv tam takhle časně z nedělního rána nebyla ani noha a stejně tak jsem si jel sám celých 16km až do Toušic,úplná paráda ticho a klid nikdo přede mnou ani za mnou.Díky organizátorům za skvělou akci Ahoj za rok.

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Bubla

V neděli jsem platil ve Vavřinci 50,- výměnou za pěknej kus zeleno-černýho pruhovanýho papírku. Oficiální samolepka to rozhodně nebyla. J.

Jiri Muric

Ahoj,
rad bych poradatelum moc podekoval za perfektni organizaci. Hlavne si prosim nic nedelejte z jednoho hnupa, ktery si mysli, ze tak velka akce se zorganuzuje sama, ze je to zadarmo, nebo ze na tom snad chcete vydelavat. Tohle muze napsat jen ubozak, ktery v zivote nikdy nic nezorganizoval.

Pokud se mu to navic zda Vavrinec tezky, tak at jezdi na Berounku. Ano, v koryte tu a tam neco plave, ale nebyl by to Vavrinec kdyby to tak nebylo. Nebezpecne, nebo spatne zabezpecene mi to rozhodne neprislo. Proplouvani pod nizkyma lavkama, uzke koryto valici se lesem bylo presne to, co me pred rokem na Vavrinec prilakalo poprve a letos jsem se nemohl dockat uz od konce Hameraku. Kdyby se nekdy v budoucnu poradatelum podarilo zorganizovat i dopravu vodaku z cile do start tak jako na Hameraku, tak by to samozrejme bylo jeste lepsi, ale i tak je to uz ted jedna z nejlepe zorganizovanych akci roku a uz ted se tesim na pristi rok.

Vsem poradatelum jeste jednou diky a rozhodne se nenenchte odratit nejakym troubou.

Ahoj Jirka.
PS. To ze se inicialy tohou trouby shoduji s myma je nahoda, rozhodne se od nej distancuji a je mi hrozne lito, ze takovy hlupak ma stejne inicialy jako ja sam 🙂

Kaštan

Rád bych reagoval na komentář, kde se vyjadřujete k cestovkám na Vavřinci. Ká-servis není cestovní agentura a ani nikdy nebude, pouze nabízíme klientům zapůjčení vodáckého vybavení a možnost sjet si taky jinou vodu než Vltavu stále dokola. Na to, že je třeba dát si na určitá místa pozor, klienty upozorňujeme (což je jasně napsáno v nabídce na Vavřinec i jiné akce), ale jinak se jedná o samostatné skupinky nebo jednotlivce – jediný rozdíl je, že nemají své vlastní vybavení a to my jim poskytneme. Někdo na radu dá, někdo ne, ale bohužel to nelze dál ovlivnit. A že se občas nepovede a potom někde překážejí? Učený z nebe nespadl. Nestává se to pouze klientům půjčoven, ale většinou upoutají pozornost i kvůli tomu, že lodě i vybavení je viditelně označeno. Plus vidím v tom, že i když už plavou, mají alespoň velmi dobré vybavení – perfektní vesty a vždy přilby – lepší než když si po známých seženou staré a víceméně nefunkční vybavení.

Luděk

je mi úplně jedno, jestli si říkáte cestovka, nebo nějak jinak, ale jestli klientům nabízíte vybavení a dopravu na Vavřinec, tak se jeko cestovka chováte. Pokud budete mít v nabídce pouze zapůjčení vybavení a dopravy bez uvedení akce, tak by se dalo uvažovat o tom, že jste pro některé účastníky soutěže nějak přijatelní.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Věra

To jsme rádi, že jsi se ozval. Tvoje pádlo jsme si bez dovolení vzali z kajaku, který ležel kousek od nešťastného Poláka. Dodatečně děkujeme za „zapůjčení“.

Ondra

Katie čti komentáře pozorně, ať pak nevznikají zbytečná nedorozumění. Viz. úvod Věrčina příspěvku: „Pořadatelé splutí Vavřineckého potoka mi přeposlali dopis, který vám dávám k přečtení: „

PetrZ

Kmenů tam někdy bývá dost, jak jsem koukal na jedno video, tak jeden byl hodně nebezpečnej – viz http://www.youtube.com/watch?v=H68Mxgub42Q. Jiné plovoucí kmeny jsou vidět i na videu od Petra Ptáčka z roku 2010 (na youtube taky k dohledání). Ale taky jsou tam k nalezení videa od pořadatelů, jak čistí koryto. A smekám přilbu a příště dám klidně i stovku, protože připravit takovýhle „kvak“, dá kupu práce i nákladů. Ještě jednou díky pořadatelům a zase příští rok se budu těšit.

PetrZ

Ještě jsem zapomněl – jako nejnebezpečnější byly ty gumové plovoucí „kmeny“. Ikdyž to bude znít sadomasochisticky – i proto tam taky jezdím, protože člověk neví, zda za zatáčkou nebude modro-zeleno-žlutý nesjízdný zátaras. To co letos předváděli pacoši z Ká-servisu, to kolikrát hraničilo se zdravým rozumem. A nejen na Toušické.

Slon

Co by jsi nechtěl, pravda je už to tak pět let, to k nám na brankovistě doplavali dva maníci. Říkám doplavali, ale loď šla v před nimi a oni se spiš kutáleli než plavali.
A že prej už toho maji dost, jestli bychom je nějak nedopravili zpět na start. Tak jsme je naložili a po chvilce v autě, když už si byli jistí že vodu maji za sebou se velice nesměle ptaji. „Poslouchej, ty to tady určitě znáš, tohle asi neni Sázava?“ My jsme si totiž u cestovky zaplatili výlet na Sázavu. Dcera mi Sázavu doporučila jako dobrou vodu pro začátečníky…….?????????

Václav

V neděli jsem neplatil dvacku, ale páďo jako za oba dny, aniž bych to řešil. Budiž to pořadatelům velmi zaslouženě přáno, práce s tím mají hodně. Nicméně asi by bylo dobré to veřejně ujasnit, jak to teda bylo či mělo být. Ona únava po protančené noci asi taky dělá své 🙂 🙂
Ještě ke kládám v korytě – před dávnou dobou jsem vyrazil kolem puštěného Vavřince na první expediční průzkum a taky jsem byl ze břehu zaskočen spoustou „medvědích pastí“ (větvě, lávky atd.) a na nich plavajících vodáků. Tenkrát mi na Raftu kuci psali, že bez toho by Vavřinec nebyl Vavřincem. Po mnoha splavech s nimi naprosto souhlasím. To prostě patří k (nejen místnímu) českému „krýkovému“ folklóru. A navíc docela bezpečnému.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: