Vodácký kalendář 2020 od Padluj.com se představuje

Vodácký kalendář 2020 od Padluj.com se představuje

Za léta jsme zvyklí, že každý rok vychází i několik vodáckých kalendářů různých stylů, podob a zaměření. Dříve byl hodně populární divokovodní a turistický kalendář od německého KANU Magazinu, v poslední době se hodně prosadil divokovodní kalendář od Davida „Voryho“ Sodomky a letos se rodina vodáckých kalendářů rozrostla o další kus ryze české produkce.

Vodácká škola Padluj.com pod vedením Šimona Babíčka (mimo jiné našeho stálého spolupracovníka), připravila svůj vlastní kalendář, který je samozřejmě k dispozici i široké vodácké veřejnosti. Pádler byl k projektu přizván jako mediální partner a tuto nabídku jsme pochopitelně nemohli odmítnout a partnerství jsme s hrdostí přijali.

Vodácký kalendář Padluj.com 2020 - leden

Kalendář Padluj.com na rok 2020 je v plnobarevném provedení, formátu A3 a najdete v něm fotografie vyfocené na kurzech a kempech vodácké školy Padluj.com, které pořídil jejich dvorní fotograf Jirka Klán.

Vodácký kalendář Padluj.com 2020 - říjen

V kalendáři nenajdete žádná zvučná kajakářská jména z celého světa, ale obyčejné smrtelníky, které můžete potkat na českých řekách i potocích a pobavit se s nimi. Jsou to lidé, kteří stejně jako každý řeší zdokonalení eskymáckého obratu i ovládání lodi, aby se příště zase mohli na řece posunout o trochu dál. Lokality vyobrazené v kalendáři jsou evropské, pro našince tedy relativně snadno dostupné, a dokonce si u většiny z nich nejspíš dokážete představit, že tohle byste taky sjeli nebo někdy mohli sjet, místo obligátního: „tak tohle taky nikdy nepojedu, ale fotka hezká“.

Vodácký kalendář Padluj.com 2020 - březen

Pokud by vás kalendář z české dílny zaujal, mrkněte na oficiální nabídku a neváhejte objednávat. Počet kusů je konečný, dotisk v případě většího zájmu se prý nechystá.

Vodácký kalendář Padluj.com 2020 - titulní strana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: