Wave festival

Wave festival

V termínu od 30.7. do 2.8. se na vodáckém areálu Lídy Polesné v Českém Vrbném uskuteční další ročník Wave festivalu. Wave je mezinárodní závod a festival vodních sportů doplněn o večerní koncerty a doprovodný program pro veřejnost.

Chcete prožít víkend plný pohody doplněný tím správným množstvím adrenalinu? Udělejte si výlet do Českého Vrbného a užijte si bohatý program Wave festivalu.

Ve čtvrtek a v pátek se můžete těšit na závod ECA Junior Cup, v sobotu a neděli festival nabídne skvělou podívanou v podobě Mezinárodního závodu Wave 2015, kde budou k vidění opravdoví profesionálové ve vodáctví, kteří přijedou z celého světa.

V pátek a v sobotu ve večerních hodinách budou koncerty v podání skvělých kapel jako jsou Road Work nebo Sjetý Noty. Pro návštěvníky je připraven rafting pro veřejnost, raft rodeo nebo plavání v divoké vodě.

Adrenalinovou podívanou jsou závody Gumotex Boatercrossu, kde na nafukovací kanoe sednou vodáčtí gladiátoři, aby se porvali o postup do dalších kol pavouka. V rámci festivalu se jedou i závody v nové a rychle se rozvíjející disciplíně Paddelboardingu.

Přihlášky na závody jsou k dispozici zde. Přihlášky na oba závody jsou přijímány výhradně prostřednictvím tohoto systému, a to buď do termínu uzavěrky přihlášek v něm uvedeném a nebo do vyčerpání kapacity závodu stanoveného rozpisy jednotlivých závodů.

ECA Junior Cup (30.-31.7.2015)

Závodní část festivalu vodních sportů WAVE 2015 zahájí již ve čtvrtek 30. července 2015 mezinárodní závody juniorů zařazené do série ECA Junior Cup – neoficiálního Evropského poháru juniorů ve vodním slalomu. Očekává se účast více než 400 závodníků nejen z celé Evropy, ale také z USA, Nového Zélandu či Japonska.

WAVE 2015 International Slalom Race, Memoriál Zdenky Husákové (1.-2.8.2015)

Sobota a neděle je ve Vodáckém areálu Lídy Polesné vyhrazena špičkovým světovým vodním slalomářům. V sobotu proběhnou kvalifikační jízdy, v neděli dopoledne semifinále a medaile si závodníci rozdělí ve finálových soubojích v neděli po obědě.

WAVE 2015 Boater Cross (1.-2.8.2015)

Populární závody nafukovacích kánoí s hromadným startem zahájí po sobotní slalomové kvalifikaci kvalifikačními rozjížďkami Boater Crossu. Pokračování v neděli, po finále vodního slalomu, určí postupující v systému vyřazovacích čtvrtfinálových a semifinálových rozjížděk do závěrečného finálového klání.

Podrobný program festivalu naleznete na stránkách pořadatele. Vstup je zdarma.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: