ZET Trnava Xrace 2016 se blíží

ZET Trnava Xrace 2016 se blíží

Koryto trnávského kanálu se opět brzy zaplní vodou, závodníky a všemi jeho příznivci. O víkendu 27.5. – 29.5. pořádají Vodáci Choceň třetí ročník mistrovství České republiky v extrémním pádlování na divoké vodě ZET Trnava Xrace 2016.

Nejobtížnější kanál ve střední Evropě opět nabídne víkend plný závodů a zábavy. Letošní rok bude ještě plnější a to o 3 páteční hodiny vody na trénink. Můžete se těšit i na další velké novinky: závodníci nedělního kayakcrossu budou startovat z rampy přímo nad kanálem, celkově inovovaná pravidla a tratě během dílčích závodů.

Prohlédněte si všechny fotografie k tomuto článku…

Sobotní odpoledne oživí divácky úspěšný Kutlicirace na nafukovacích kánoích Rio. Lodě budou k dispozici. Letos si opět některý z vás jednu odveze domů. Pro Vás neambiciózní bude dostatek prostoru pro volné ježdění během celého víkendu.

ZET Trnava Xrace 2016

Pro letošek se můžete těšit na živou kapelu, která rozproudí sobotní TXR párty. Pro závodníky je připravena aukce o nový kajak ZET Toro a suchý oblek HiKO Odin 2016 a celkový vítěz se bude moci těšit z tučných ZET prizemoney.

ZET Trnava Xrace 2016

Ubytování ve stanu v areálu je zdarma. Občerstvení na místě zajištěno. Veškeré informace  a registraci najdete na webových stránkách závodu www.txr.cz.

Neváhejte a přijeďte na konci května na Trnávku, to si nemůžete nechat ujít!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: