Adidas Sick Line – jak to bylo

Adidas Sick Line – jak to bylo

Tak se hlásíme přímo z dějiště „mistrovství světa“ v extrémním kayakingu – Adidas Sick Line 2009. Právě skončily finálové jízdy a už nás čeká jenom večerní závěrečná párty. Kdo je zvědav jak to vše proběhlo a hlavně dopadlo ať kvapně čte tento článek!

Celá tahle veliká paráda začala už ve čtvrtek, kdy probíhaly registrace a podobné organizační věci a také tréninky. V pátek pak vypuklo samotné závodění. Kvalifikační trať nebyla oproti minulým ročníkům v závěrečné pasáži úseku Mezimostí, ale přesunula se těsně pod Wellerbruecke, na takzvanou slalomku. To většinu závodících zklamalo, protože se jednalo o poměrně dlouhý kus vody obtížnosti WW II, což nemá s extrémním kajakařením moc společného.

Zkušenosti čtenářů

Ondra M

Tak jsem si prohlídnul to video vedle a čumim. Všichni ti borci co tam smažej jsou neuvěřitelný. Dávaj tu Tyršovku jako by to byla čertovka. A ten vítěz, kterej – jestli jsem to správně pochopil -seděl poprvé na plasťáku na pořádný vodě až na tomhle závodě… . Skončit mezi těmahle týpkama dvanáctej -to už fakt jeden musí něco předvíst. Big respekt. Ondra

Prďoch

A co jako měla za funkci ta MISS tyrolska ve vířivce ? 🙂

JKB

Prece spolecenskou konverzaci, Prdochu. Na vlastni usi sem slysel, jak se ptala, jestli je voda v Oetzu studena :-).

Prdoch

A nic víc ? jenom společenská konverzace ?? ale oči ti mohli vypadnout z důlku že jo Jakube 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: