HIKO Whitewater kempy 2016

HIKO Whitewater kempy 2016

Jaro je tu  a s ním je čas Vás všechny pozvat na již 5. ročník kempů pro začínající i pokročilejší kajakáře i kajakářky.

Letos se akce koná pod názvem HIKO Whitewater kempy a bude opět probíhat v Praze na slalomovém kanálu v Troji. Jelikož se kempy těší oblibě, tak jsme letos pro Vás připravili dokonce tři termíny a to  2.-3.7., 6.-7.8. a 24-25.9.

Pro letošek se do našich řad přidal Vít Přindiš a tak kempy budou nově rozšířeny o výuku slalomových dovedností pod jeho vedením.

Během víkendu budou účastníci rozděleni do skupin a pod vedením instruktorů se budou zdokonalovat ve svých dovednostech. Je úplně jedno zda jste úplní začátečníci na klidné vodě nebo pokročilejší jedinci v jízdě na vodě tekoucí. Pro všechny bude dostatek instruktorů. Trénink je rozdělen každý den do dvou bloků po skupinách maximálně 5 lidí.

Každý den Vás také bude čekat menší závod o věcné ceny od firmy HIKO, přednášky a rozbor záběrů z vody natočených během dne. Dle počasí budou připraveny další aktivity mimo vodu.

Během celého kempu budete mít možnost zdarma otestovat vodácké oblečení od firmy HIKO, pádla a lodě různých výrobců od HG sportu.

HIKO Whitewater kempy 2016

Zázemí kempu poskytne areál HG sportu přímo vedle slalomové dráhy. Během víkendu nám občerstvení a sobotní grilování zajistí Boulder V síti a docházející energii nám přijede doplnit RedBull. V sobotu proběhne tombola o zajímavé produkty HG sportu a také aukce whitewater vesty HIKO Guardian. Každý účastník se může těšit na malý dárek od našich dalších partnerů.

Podrobnější program naleznete na www.pirate-production.cz, www.cnawr.cz a na FB stránkách www.facebook.com/HIKOWhitewaterkempy.

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

HIKO Whitewater kempy 2016

Přihlašováni na jednotlivé kempy probíhá přes Google formulář

Cena: zahrnuje ubytování na 2 noci, instruktory, pronájem kanálu, videocoaching, sobotní grilování, závody, testování produktů

A) Loděnice ubytovna – 1800 Kč – nutná včasná rezervace (omezená kapacita)

B) Kemp chatka – 1600 Kč – nutná včasná rezervace (omezená kapacita)

C) Kemp stan – 1300 Kč

V případě uhrazení zálohy 200 Kč do 7 dnů před začátkem kempu sleva 50 Kč.

Zálohy zasílejte na č. účtu: 43-5375100297/0100, zpráva pro příjemce: jméno a příjmení

Kompletní vybavení je možné zapůjčit za 480 Kč/den přímo v místě konání kempu. Nutná rezervace v přihlašovacím formuláři.

Těší se na Vás tým pořadatelů

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj.
Bývají na těchto akcích i jezdci C2? Mělo by smysl přihlásit se s deblovkou Noah Amerika?
Díky

20160601caihuali

Tento příspěvek byl redakcí smazán jako nevhodný

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: