NA VODU! 2019 – letní vodácký průvodce: praktické rady a tipy pro začínající vodáky, průvodce po českých řekách, velký přehled vodáckých půjčoven – STAHUJTE ZDARMA!

NA VODU! 2019 – letní vodácký průvodce: praktické rady a tipy pro začínající vodáky, průvodce po českých řekách, velký přehled vodáckých půjčoven – STAHUJTE ZDARMA!

Počasí letošního jara zatím dopřává přírodě vláhu a zdá se, že by letošní letní vodácká sezona mohla být opravdu povedená a vodu by mohly mít i řeky, které v posledních letech kvůli suchu vodáky spíše odradily. Pokud se na letní vodu chystáte, podívejte se do našeho speciálního vydání NA VODU! – letní vodácký průvodce, které je určeno právě pro začínající a méně zkušené vodáky.

Praktické rady

V NA VODU! 2019 najdete hned několik článku s praktickými radami, které oceníte, ať už pojedete na jakoukoliv vodu. Dozvíte se, jak se na vodu připravit, jak plánovat a jak se vybavit, aby vaše vodácká dovolená proběhla v absolutní pohodě a bez starostí. Dočtete se o nebezpečných jezech, které jsou na českých řekách určitě jedním z hlavních témat. Speciální článek se věnuje vybavení pro táboření a kempování, protože člověk sice jede na vodu, ale poměr času stráveného v lodi a času stráveného kempováním je významně na straně toho kempování. Povíme si také, jak se chovat k vodácké výbavě, aby vydržela vám nebo aby si ji po vás v půjčovně mohli půjčit i další vodáci. A něco málo je pro vás připraveno i o moderní vodácké disciplíně – paddleboardingu (SUP).

Praktické rady: Jak se jezdí na vodu
Praktické rady: Jak se jezdí na vodu
Praktické rady: Jak se chovat k vodácké výbavě
Praktické rady: Jak se chovat k vodácké výbavě

VODÁCKÝ ČASOPIS PÁDLER

Letní vodácký sepciál NA VODU! je zvláštním vydáním časopisu Pádler – jediného vodáckého časopisu v Česku. Na posledního Pádlera se můžeš podívat tady a pokud Tě zaujme, není nic jednoduššího, než si zřídit jeho předplatné a mít tak jistotu, že vždy ihned po vydání dorazí do Tvojí poštovní schránky. Předplatné stojí pouhých 330 Kč za rok a obsahuje 4 vydání časopisu Pádler včetně poštovného a balného. Pro předplatitele navíc neustále připravujeme zajímavé bonusy!

Časopis Pádler si můžeš přečíst nebo předplatit také v elektronické verzi na Alza.cz.

A nebo zajít na jedno z více než 300 prodejních míst a tam si ho prostě koupit!

Průvodce po řekách

V letošním NA VODU! jsem se spojili přímo s odborníky přímo z vodáckých půjčoven a ti nám popsali jejich zamilované toky, na kterých se takřka denně pohybují. Takto navštívíme řeky:

  • Ohře
  • Orlice
  • Morava
  • Dyje
  • Jizera
  • Nisa
  • Kwisa
  • dolní Labe
  • a podíváme se i k populární Vltavě, do Vyššího Brodu

Prohlédněte si všechny ukázky z NA VODU! 2019…

Velký přehled půjčoven

Jako každý rok jsme pro vás i letos připravili velký přehled vodáckých půjčoven, které jsou ověřené! V přehledu najdete základní informace o půjčovně, zjistíte, na jakých řekách funguje, kolik a jakého půjčuje vybavení a samozřejmě nechybí ani veškeré kontaktní informace. Stačí si tedy jen vybrat dle sympatií.

Velký přehled ověřených vodáckých půjčoven

Něco navíc

Součástí letního vodáckého průvodce NA VODU! 2019 je také několik recenzí zajímavých lodí, kterými byste si třeba letní vodácké splutí mohli ozvláštnit a přidali jsem i dvě strany tipů na zajímavou vodáckou výbavu nebo výbavu do přírody. V časopisu najdete také přehled vodáckých obtížností či vodácký slovníček, abyste na letní vodě rozuměli okolo plujícím vodákům.

Několik důvodů proč vyzkoušet paddleboarding
Několik důvodů proč vyzkoušet paddleboarding

Celá redakce přeje všem vodákům krásnou a poklidnou letní vodu a v korytech dostatek vody! AHOOOJ!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: