Středeční blesková Vrchlice

Středeční blesková Vrchlice

Už začátkem týdne někteří nadšenci naznačovali, že by se možná mohlo z vodáckého hlediska některý den poštěstit. Předpovědi slibovaly třeskuté oteplení a i nějaký ten déšť. Ideální kombinace. Ve středu ráno vyrážím do práce a hned jak dosednu uklidním se u vodočtů. Nikde nic extra zajímavého, můžu v klidu pracovat celý den.

Jenomže akčnější šťouralové se nenechali ranními stavy odradit a v deset hodin vyšťourali, že tečou středočeské pecky Vrchlice a Doubrava z Bílku. Začalo klasické dohadování, domlouvání a zmatek. Tak kam pojedem? Kdo veme auto? V kolik kde mužete bejt? Nakonec se stalo, že jsem si v práci píchnul tři hodinky a odešel, Číva s Matesem zdrhnuli deset vteřin po sobě ze stejnýho kanclu, aby si lidi okolo nemysleli, že odcházej spolu, Mireček akci na poslední chvíli odpískal a byli jsme tedy tři.

Zkušenosti čtenářů

Ivoš

Každopádně Doubrava za 8,5k byla taky moc pěkná…

Jirka

Ahoj, vypada to, ze fotky jsou vystrihane z videa. Dalo by se nekde najit? Dik. J.

Civa

Video se zpracovava a melo by byt po vikendu, pokud nepotece 🙂

Mates

Ivosi, tak napis clanek, jeslti mate nejaky fotky, pokud mozno vic fotek nez kecu 🙂

Ivoš

Nějak jsem nestihl fotit, vzhledem k tomu že jsem si připravil foťák i kameru do auta… a tam je nechal… 🙁

Malej Slon

Koukam, že Doubrava je na foťáky a jiné prokletá. My tam byli ve čtvrtek a já si zapomněl kartu do GoPra doma, ale poježdění super. Potom jsme dali i Vrchlici, ale náš ranní start nebyl moc rychlý, tak jsme to jezdili potmě. O to věčí sranda to byla.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: