Vánočně silvestrovská Korsika

Vánočně silvestrovská Korsika

Už od září jsem všem tvrdil, že letos mám lyžařskou zimu a nikam na vodu nejedu. Jenomže nepříznivé sněhové podmínky moje plány na lyžařskou zimu zhatily a když mi těsně před vánocemi volal Srb abych jel na Korsiku pádlovat netrvalo moje rozhodování moc dlouho. Takže rozbalit dárky, sníst co se dá, napakovat cukroví na cestu a 25. prosince večer vyrážíme směr Korsika.

Odjíždíme z Prahy ve složení Panda a jeho přítelkyně Alča, Fantomas, Doktor, Medvěd, Karkulín, Srb a Snížák. Z cesty tam asi zmíním jen malé bloudění okolo Livorna, kde kvůli povodním uzavřeli všechny dálniční sjezdy, takže jsme museli najít alternativní cestu nějakou kozí stezkou. Nakonec se daří a včas se naloďujeme. Srb ještě platí pokutku, protože se ukliknul a místo 5m dlouhého vleku zabukoval kratší. Na co ten kluk myslí.

Na ostrov dorážíme ve večerních hodinách a vyrážíme se vyspat k první řece, kterou bychom chtěli zkusit. Jmenuje se Bevincu. Po tmě lze těžko posoudit vodní stav, takže uleháme a uvidíme ráno. Po procitnutí se ukazuje, že tady úplně hodně vody není a vyrážíme proto k Fium Orbu, kde by měly být podmínky lepší. U Fium Orba nás vítá menší povodeň, takže volíme úplně spodní úsek, který by neměl být těžký. Pálí slunce a je tu spousta vody. Na 26. prosince solidní skore ne?

Zkušenosti čtenářů

PANDA

no ja uz ted tusim co budu delat pristi rok na silvestra protoze neznam nic lepsiho nez byt na KORSICE s kamosema
doufam ze to mate take tak

Srb

…presne tak.

Pavlik

Moooc pěkný, však už Karkulín vyprávěl… Bude nějaký videjko? Nebo aspoň víc fotek?

Snížák

fotky se nějaký povalujou u medvěda a pandy a fantomase na facebooku a já se snad brzy dokopu se tim prohrabat a taky něco vystavim

česňa

peknej clanek Snížo a vidim, že jsi ze žluté lodě přesedlal na oranžovou 🙂

Vašík

Móc pěkný klucí! Jako bych tam byl s váma. Jen zabrat pádlem 🙂
VV, Jbc.

Prďoch

Chlapi tak mi poraďte na příští rok jak mám ženě a dětem vysvětlit že Ježíšek bude jen na Korsice 🙁

Jinak moc pěkné. Vodopád na Rizanese, Snižáku proč jste tam tak hodně vlevo, oba dva na fotce ? Není lepší na tu roládu ??

D.O.C.

No Prdochu, docela rad bych Te to videl jet po ty rolade, myslim, ze hlavne za vetsi vody bych se doooost bavil 😉

srb

…jak rika DOC, za tydle vody jina lajna nez uplne leva a uplne prava nebyla uplne gut (jak koneckoncu predvedl medwed, kterymu po slusnym boji ve vyvaristi pribylo par sramu na prilbe 🙂 )…

Prdoch

OK chapu, proto se ptam 🙂 Jen blbec dela chytraka a rozdava moudra. Proto se ptam, na fotce neni az tak dobre poznat jak velikou jste meli vodu, ale je pravda ze jste meli vice nez ja. Kazdopadne Pekny, pekny, pekny !!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: