Seakajak

Seakajak
Sailing in Silence 2010

Sailing in Silence 2010

Lumír Drápal dosáhl nejsevernějšího bodu plavby kolem Botnického zálivu. Má za sebou přes 1000 km, tedy zhruba první třetinu své letošní cesty, na kterou se vydal 21. května letošního roku. To už je určitě víc než dost důvodů si dobrodružství tohoto osamělého cestovatele a kajakáře trochu připomenout.

Seakajak

5. Sea-sympozium vyšlo na jedničku

Tradičně v prvním červnovém víkendu se už popáté sešli čeští i slovenští seakajakáři, začínající i pokročilí na Seakajakovém sympoziu, tentokrát na Lipně u Nové Pece v táboře Jezero III.

Seakajak
Seakajakové sympozium

Seakajakové sympozium

Je tady sezona 2010 a s ní je spojena tradiční akce – letos už 5. ročník Seakajakového sympozia, které se koná 4. – 6. června na LIPNĚ. Protože tentokrát je to složitější s přípravou vzhledem k ubytování a stravování, potřebujeme vaše nezávazné vyjádření.

Seakajak
Zimní Slapy – 4. ročník

Zimní Slapy – 4. ročník

Tak máme za sebou další ročník zimního poježdění po Slapské přehradě. A jaký byl? No, vzhledem k charakteru letošní zimy musím být skromný a říct jen: hlavně, že vůbec byl! Ale vezměme to po pořádku…

Seakajak

Seakajaky v Dánsku aneb ve škole na vodě

Dánsko – země tisíců ostrovů, věčně zelené trávy, doškových střech, traktorů, lékořice, ale také země bez hor, řek a sněhu. Pro mne je to především země mých seakajakářských začátků.

Seakajak
4. Seakajak Sympozium v Čechách

4. Seakajak Sympozium v Čechách

Ahoj Všichni, dovoluji si upozornit, že se blíží termín 5. – 7.6. ve kterém proběhne již v pořadí 4. Seakajak Sympozium v Čechách, tentokrát na Dalešické přehradě. Setkání proběhne v kempu Wilsonka. Sraz je již v pátek cca 17 – 18 hod, zbytek dojede v sobotu ráno …

Seakajak
Nový Zéland očima kajakářů

Nový Zéland očima kajakářů

Sledujete-li cestu H2Omaniaků po Novém Zélandu, pak vězte že kluci už pádlují po Jižním ostrově. Report z jejich putování Severním ostrovem můžete omrknou právě tady a v kapkách pak najdete všechna dostupná videa. Já si myslím, že se na tý druhý polokouli mají docela dobře.

Seakajak
Po stopách Elbačůny

Po stopách Elbačůny

Při počasíčku, který nám v těchto dnech panuje za okny, jsem si nemohl nevzpomenout na naší podzimní akci. Na přelomu září a října jsme se vydali s partičkou kámošů obeplout ostrůvek v Tyrhénském moři. Žádnej velkej krok do neznáma to nebyl, protože jsme mnozí okolo Elby už pádlovali…

1 8 9 10